Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w handlu internetowym, poszukujemy osób na stanowisko:

asystent ds. szkoleń

Nr ref.: 24762
Praca stała
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • współpraca z Kierownikami operacyjnymi, Kierownikami obszaru, Asystentami produkcji i partnerami w celu podnoszenia kwalifikacji niezbędnych w przydzielonym dziale
  • dokonywanie ilościowych i jakościowych pomiarów produkcji oraz stosowanie narzędzi szkoleniowych w celu poprawy obu tych parametrów
  • doskonalenie narzędzi i technik szkoleniowych
  • identyfikowanie obszarów szkoleń przekrojowych u pracowników
  • pomoc w realizacji planów szkoleń

Oczekiwania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy zespole
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze szkoleniami personelu, mile widziane w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność określania priorytetów, zarządzania projektami i realizowania ich przy napiętym harmonogramie
  • umiejętność przekazywania opinii
  • umiejętność obsługi komputera, poczty elektronicznej i pakietu MS Office
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferta:
  • praca dla jednego z największych centrów logistycznych w Polsce
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę i bogaty pakiet socjalny
  • możliwość odbywania szkoleń zagranicznych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)