WEDIA-ANN Sp. j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T.
WEDIA-ANN Sp. j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T. WEDIA-ANN Sp. j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T. WEDIA-ANN Sp. j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T. WEDIA-ANN Sp. j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T. WEDIA-ANN Sp. j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T.
Jesteśmy firmą, która zrealizuje kompleksowo i profesjonalnie każdą kampanię reklamową - od pomysłu, poprzez druk materiałów reklamowych, wykonanie odpowiednich artykułów promocyjnych, aż po fotografię eventową. Sposób, w jaki podchodzimy do wyzwań i realizacji zamówień, czyni z nas niepowtarzalny i wyjątkowy zespół do zadań specjalnych.

Wśród naszych klientów znalazły się jedne z największych firm: Procter&Gamble, PepsiCo, Hortex Holding SA, Pernod Ricard Polska, PKO BP SA, BRE Bank SA, Browary Okocim, Mobil, T-Mobile...
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska Asystent ds. Sprzedaży:

  • Celem tego stanowiska jest przede wszystkim pomoc pozostałym członkom organizacji w projektach interdyscyplinarnych. Osoba na tym etacie w głównej mierze współpracuje z Project Managerem, który jest jej bezpośrednim przełożonym.
  • Do głównych obowiązków należy m.in. przygotowywanie ofert w oparciu o dostępną bazę poddostawców, a w wypadku niewystarczających zasobów poszukiwanie odpowiednich kontaktów zarówno w Europie jak i Chinach.
  • Pracownik uprawniony jest do bezpośredniego kontaktu z klientami oraz wysyłania im propozycji handlowych, wcześniej skonsultowanych z przełożonym. Wraz z upływem czasu, zakres samodzielności jest omawiany i sukcesywnie powiększany.
  • Osoba na tym stanowisku, odpowiada za terminową realizację powierzonych zadań, zgodność przedstawionej oferty z wymaganiami klienta zawartymi w złożonym zapytaniu oraz realizację planów sprzedażowych.
  • W wypadku zaistnienia potrzeby zastępstwa, pracownik przekazuje swoje obowiązki Project Managerowi bądź Kierownikowi Biura.

Zakres obowiązków na stanowisku Asystent ds. Sprzedaży:

  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami (polskimi i zagranicznymi),
  • wprowadzanie danych klientów, zakładanie kartotek pozyskanych klientów,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • nadzorowanie postępu prac nad projektami,
  • organizowanie pozwoleń na wykorzystanie wizerunku produktów markowych,
  • przygotowanie wizualizacji, bądź pliku/grafiki dla klienta,
  • kontakty z podwykonawcami,
  • poszukiwanie nowych produktów i producentów,
  • przyjmowanie i ewidencja zamówień (w programie Excel),
  • okazjonalne prace konfekcyjne.

Co oferujemy:

  • rozwój w zakresie naszych specjalizacji,
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole,
  • przyjazną atmosferę – firma rodzina,
  • kurs graficzny,
  • wzrost samodzielności wraz z upływem czasu,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów usprawniających działanie organizacji

Czego oczekujemy:

  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz wyszukiwania nieszablonowych rozwiązań,
  • zdolności nadawania projektom stosowych priorytetów,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomości środowiska Windows i oprogramowania Microsoft Office,
  • doświadczenia w pracy z pakietem Adobe w szczególności Illustrator i Photoshop – w wypadku jego braku, chęć pozyskania wiedzy w tym zakresie,
  • język angielski min. średnio zaawansowany w mowie i w piśmie,
  • otwartości na wyzwania z różnych specjalizacji naszej organizacji,
  • wysokiej motywacji i chęci rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.