Asystent ds. Sprzedaży

GroMar Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GroMar® jest dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną od 1999 roku. Znaleźliśmy się na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją firmy jest propagowanie nowoczesnych i użytecznych form nauczania, służących podnoszeniu kompetencji. Oprócz rozwiązań e-learningowych, oferujemy różnorodne usługi z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, które koncentrują się na dostarczaniu naszym Klientom rozwiązania „skrojonego na miarę”.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Zdalne odpowiadanie na zapytania klientów poprzez kontakt telefoniczny / email z potencjalnymi klientami biznesowymi w Polsce (głównie) i za granicą.
  • Wstępne badanie potrzeb klienta, przygotowanie ofert oraz prace administracyjne związane z zapytaniami ofertowymi (produkty dopasowane do potrzeb klientów)
  • Bliska współpraca z Project Managerami oraz Menedżerami ds. Rozwoju Biznesu odpowiedzialnymi za domknięcie procesu sprzedaży.
  • Wykorzystanie systemów informatycznych typu CRM, ERP, itp.
  • Obsługę i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami (największe i najbardziej znane firmy w Polsce i Europie).

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Doceniamy:

  • Doświadczenie w sprzedaży w Call Center
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na rozwój i wysoką orientację na cel
  • Znajomość procesów przetargowych zgodnie z ustawą PZP
  • Dobrą organizację pracy, dokładność i terminowość
  • Znajomość branży HR oraz nowych technologii
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się spółek w branży IT w Europie (21 miejsce w rankingu Deloitte)
  • Pracę z największymi firmami w Polsce i w Europie
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie
  • Pracę w profesjonalnym, młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną kulturę organizacyjną wspierającą współpracę zespołową i rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do siłowni
  • Dofinansowanie do zajęć angielskiego

Rodzaj umowy: pełny etat / cześć etatu na umowę o pracę lub B2B. W odpowiedzi na treść ogłoszenia prosimy zaznaczyć jaka forma zatrudnienia oraz Państwa dostępność jest preferowana.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

GroMar jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Doradztwo / Konsulting