Asystent ds. sprzedaży

MEBLICANTE

Kraków, małopolskie

MEBLICANTE

Od: MEBLICANTE
Miejsce pracy: Kraków

Firma Meblicante zajmująca się kompleksowym wyposażaniem wnętrz biurowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent ds. sprzedaży

Opis stanowiska pracy:

  • wdrażanie i realizowanie strategii sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjacje warunków umów
  • doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • preferowane doświadczenie 2 lata na stanowisku sprzedażowym oraz znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • znajomość programu MS Office (w szczególności Excel oraz Word)
  • wysoki poziom etyki zawodowej oraz kultury osobistej
  • silna motywacja do pracy oraz nastawienia na sukces
  • mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz biurowych lub komercyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • ciekawą i nie monotonną pracę
  • bardzo atrakcyjne warunki adekwatne do osiąganych wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • częste szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wyjazdy do Mediolanu i Koloni na międzynarodowe targi (jako widz)
  • wysokie rabaty dla pracowników na posiadany asortyment
  • niezbędne do pracy narzędzia

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia sprzedażowego lub znajomości Pakietu Office, ale masz odpowiednie predyspozycje, jesteś otwarty, szybko się uczysz i łatwo nawiązujesz nowe znajomości to zapraszamy do aplikowania.

MEBLICANTE