Asystent ds. sprzedaży ze znajomością języka angielskiego

Planika Sp. z o.o.

Bydgoszcz/ Brzoza, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- zwiększenie udziału firmy na rynku zagranicznym

- pozyskiwanie nowych klientów (sprzedaż B2B), a także opieka już istniejących

- realizacja powierzonego planu sprzedażowego

- prowadzenie negocjacji handlowych

- przygotowywanie prezentacji handlowych

- praca opiera się głównie na wyjazdach służbowych

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów?

- biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny – prowadzenie korespondencji i rozmów z klientami zagranicznymi)

- mile widziany drugi obcy język

- doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej

- szeroko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych, interpersonalnych i organizacyjnych

- znajomości pakietu Microsoft Office

- determinacji w realizacji postawionych sobie celów, własnej inicjatywy i ciekawych pomysłów

- prawa jazdy kat. B

Co Planika oferuje swoim Pracownikom?

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

- udział w interesujących projektach oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń

- pakiet niezbędnych narzędzi pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na cał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie