Asystent ds.Rozwoju Produktu i Marketingu

Perspective Marketing

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś ambitny, szukasz nowych wyzwań, chcesz dobrze zarabiać i rozwijać się w dobrze prosperującej firmie?

Firma działająca w ramach jednej z największych organizacji sprzedaży i marketingu na świecie, ogłasza nabór do dwóch programów: sprzedażowego i programu rozwoju biznesowego. Zgłoś swoją kandydaturę i zacznij od zaraz.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w marketingu. Współpracujemy z dużymi organizacjami .Naszym zadaniem jest realizowanie dla nich kampanii marketingowych, pozyskiwanie klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku ich marek.

Co oferujemy:

- ciekawą współpracę w młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciągłe wyzwania
- zdobycie cennego doświadczenia
- szkolenia w kraju i za granicą
- możliwości rozwoju

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- pozytywne nastawienie do wyzwań
- inicjatywa i zaangażowanie
- dostępność od zaraz

Nie wymagamy doświadczenia! Oferujemy kompleksowe szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb, z zakresu technik sprzedaży, negocjacji. Przygotowujemy również kandydatów do koordynacji i organizacji pracy zespołu.

Przyślij nam swoje cv i dołącz do młodego, dynamicznego zespołu!

Prezentacja firmy

PERSPECTIVE MARKETING

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media