Opis stanowiska pracy

Hurtownia motoryzacyjna GORDON, jeden z liderów w swojej branży poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Wymagania:
- znajomość programów Excel, Word (Microsoft)
- umiejętność redagowania tekstów
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- punktualność

Obowiązki:
- katalogowanie towarów
- uzupełnianie informacji o towarach i producentach
- tworzenie opisów i artykułów
- wykonywanie zdjęć produktów

Co oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Hurtownia motoryzacyjna GORDON powstała w 1991 roku. Początkowo z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce