asystent ds. relacji z klientem

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37810
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów bezpośrednich polegająca na:

            -prowadzeniu sprzedaży wyrobów gotowych odbiorcom wg złożonych zamówień

            - kontroli cen oraz warunków sprzedaży na podstawie ofert handlowych

            - bieżącej kontrola stanów magazynowych w ramach prowadzonych kontraktów

            - dystrybucji otrzymanych szczególnych wymagań klientów do odpowiednich komórek organizacyjnych

  • stała współpraca z Zespołem Marketingu i Sprzedaży, zespołami działającymi w strukturach Łańcucha Dostaw
  • zarządzanie reklamacjami logistycznymi we współpracy z zespołami logistyki, udział w rozpatrywaniu reklamacji jakościowych
  • sporządzanie raportów oraz prognoz sprzedaży wyrobów gotowych oraz surowców
  • sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z realizacją transakcji handlowych
  • wdrażanie i przystosowywanie narzędzi mających na celu optymalizację pracy (np. Smart, E-bussiness, Boxi)
  • realizacja zadań wynikających z obowiązującego systemu jakości ISO / TS 16949, ISO 9001 oraz ISO14001

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość bieżących zagadnień związanych z exportem i importem
  • znajomość podstawowych aplikacji IT (MS Office, Google Apps), mile widziana znajomość systemu SAP
  • kompetencje interpersonalne: komunikatywność, silna orientacja na potrzeby klienta, proaktywność, współpraca, inicjatywa, dobra organizacja pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji - zachęcamy również do aplikowania Absolwentów Wyższych Uczelni

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)