Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Udział w realizacji projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych
  • Wsparcie konsultantów ds. rekrutacji w ramach realizacji zleconych projektów
  • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu adekwatnych metod i narzędzi
  • Wstępna weryfikacja napływających aplikacji
  • Prowadzenie komunikacji telefonicznej i mailowej z kandydatami
  • Zarządzanie bazą CV kandydatów

Wymagania:

  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Dobra znajomość pakietu MS Office  (word, excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność ustalania priorytetów i organizacji pracy
  • Entuzjazm, motywacja i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej na rynku marce
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów i przyjazną atmosferę
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu rekrutacji, doradztwa i sprzedaży usług

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia klikając w przycisk aplikowania na dole strony

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: AS-HR/01/2017/WRC/DŚ
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.