Asystent ds. rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych w branży IT
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
  • Budowanie wewnętrznej bazy kandydatów
  • Poszukiwanie najlepszych kandydatów różnymi kanałami i metodami
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami, udział w rozmowach rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci kierunków Psychologii, Zarządzania, Socjologii, Pedagogiki
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji w formie praktyk lub stażu
  • Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/ Rekrutacji
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie - 4200 zł brutto
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials