Asystent ds. rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Płatny staż

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

Numer ref. ADR/022/MSZ

Zadania:

  • Administracja bazą danych
  • Przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Obsługa Kandydatów przychodzących do biura Manpower - przedstawianie aktualnych ofert pracy
  • Kontakt telefoniczny z Kandydatami
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów z Kandydatami, umawianie spotkań
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Zadania administracyjno-kadrowe
  • Udział w akcjach marketingowych

Oferta:

  • Możliwość odbycia 6-miesięcznego stażu organizowanego we współpracy z Urzędem Pracy
  • Po odbytym stażu realna możliwość zatrudnienia bezpośredniego
  • Zdobycie doświadczenia w branży HR
  • Zniżki z pakietu Manpower Premium

W związku z tym, że staż organizowany jest we współpracy z Gdańskim Urzędem Pracy poszukujemy osób, które:

  • Posiadają meldunek w Gdańsku
  • Nie są uczniami/ studentami dziennymi
  • Nie są osobami pracującymi

Dodatkowo wymagamy:

  • Zainteresowania branżą HR
  • Doświadczenia w kontakcie telefonicznym
  • Wykształcenia wyższego, bądź w trakcie (studia zaoczne)
  • Dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku
  • Komunikatywności, pozytywnego podejścia do pracy oraz uśmiechu na twarzy
  • Mile widziana jest znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada profilowi stanowiska.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials