Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje województwa: mazowieckie i łódzkie. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą z nami w ramach stanowiska:

Asystent ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
rekrutacja pracowników tymczasowych ( praca z aplikacjami, rozmowy kwalifikacyjne )
kontakt z pracodawcami użytkownikami
prowadzenie dokumentacji kadrowej ( teczki pracownicze, raporty )
praca w programie dedykowanym do obsługi agencji
aktywne uczestniczenie w rozwoju firmy.

Oferujemy:
długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
rozwój kompetencji w obszarze selekcji i rekrutacji pracowników
miłą atmosferę pracy
udział w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy
pełny zakres narzędzi pracy
pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy )

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (załączenie obu dokumentów jest warunkiem rozpatrzenia aplikacji)

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientem i Kandydatem, komunikatywność
dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa
umiejętność pracy pod presją czasu
chęć rozwoju w zakresie rekrutacji / HR
komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja