asystent ds. rekrutacji - staż płatny

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

W związku z rozwojem naszej usługi RPO (Recruitment Process Outsourcing) w Bydgoszczy poszukujemy osoby, która zasili nasz zespół na stanowisku:

Nr ref.: 35538
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • wsparcie rekruterów w projektach rekrutacyjnych
  • redagowanie ogłoszeń
  • aktualizacja bazy danych kandydatów
  • przeprowadzanie selekcji aplikacji
  • kontakt  telefoniczny z kandydatami (prescreeningi i umawianie spotkań)
  • sprawdzanie referencji
  • przygotowanie raportów
  • działania koordynacyjne

Oczekiwania:
  • swoboda w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • chęć rozwijania się w obszarze rekrutacji - mile widziane pierwsze doświadczenia w tym zakresie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • trzymiesięczny płatny staż z możliwośćią przedłużenia współpracy
  • możliwość poznania branży rekrutacji specjalistycznych
  • mozliwość pracy w miedzynarodowej korporacji i nauki od najlepszych specjalistów na rynku
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy