Asystent ds. rekrutacji (praktyki)

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś idealnym Kandydatem?

-Kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność?
-Interesujesz się HR i rekrutacją?
-Potrafisz komunikować się w języku angielskim?
-Studiujesz lub właśnie kończysz studia?

Zapraszamy do zespołu ERS!

Wymagania

Czego możesz się nauczyć?

-Sprawdź, jak wygląda praca w agencji rekrutacyjnej
-Będziesz brać aktywny udział w bezpośrednim poszukiwaniu kandydatów (Direct Search)
-Nauczysz się redagować ogłoszenia i będziesz weryfikować napływające aplikacje
-Będziesz przeprowadzać wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami

Oferujemy:

-3-miesięczne praktyki i możliwość zatrudnienia po ich zakończeniu
-Elastyczny czas pracy - możliwość łączenia praktyk i studiów
-Lekcje angielskiego 2 razy w tygodniu
-Fajną atmosferę
-Poniedziałkowe śniadania i pyszną kawę i herbatę (przez cały tydzień :)

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż