Asystent ds. rekrutacji pracowników tymczasowych z j. niemieckim

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania będą polegały na:

  • rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do działu zagranica, weryfikacja znajomości języka obcego
  • obsłudze niezbędnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych - program E-Nova
  • kontakcie z Klientami i z Pracownikami w obszarze realizacji projektów rekrutacyjnych (Niemcy i Belgia)
  • kontakcie z pozostałymi działami oraz pracownikami agencji zatrudnienia

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem
  • miele widziani absolwenci lub studenci zaoczni IV lub V roku kierunków ZZL

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia i umiejętności niezbędnych w pracy rekrutera,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość podnoszenia własnych kompetencji oraz rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze- możliwość wyjazdów służbowych do Klientów za granicą - Niemcy, Belgia
  • kartę Multisport

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy