Asystent ds. realizacji projektów/pracownik administracyjny

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku asystenta ds. realizacji projektów/pracownika administracyjnego będzie należało m.in.:

wsparcie koordynatora projektów w ich realizacji od strony merytorycznej i finansowej, zgodnie z harmonogramem i budżetem;

nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów, zgodnie z wytycznymi programowymi;

przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej;

sporządzanie umów z osobami zatrudnianymi do realizacji projektu oraz usługodawcami;
planowanie, bieżąca i okresowa sprawozdawczość;

monitoring finansowy i merytoryczny projektu;

wsparcie w przygotowywaniu części merytorycznych wniosków o płatność i sprawozdań projektowych;

kontakty z partnerami projektowymi, urzędami, itp.

ETAP I: złożenie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie i jej analiza przez naszą Fundację;

ETAP II: Fundacja skontaktuje się z wybranymi osobami i zaprosi je na rozmowę kwalifikacyjną oraz wykonanie praktycznych zadań (rodzajowo podobnych do tych, jakie będą wykonywane na stanowisku asystenta ds. projektów – praca z MS Word, MS Excel, wyciąganie wniosków z zadanego tekstu, przygotowanie krótkiego pisma) – całość zajmie ok 1,5 godziny.

Na podstawie wyników obu etapów Fundacja zaproponuje wybranej osobie podpisanie umowy o pracę.

Wymagania

biegła obsługa komputera (MS Office – Excel, Word, Outlook);

wysoka kultura osobista;

skrupulatność, rzetelność, dokładność;

sumienność w realizacji prac;

dobra organizacja pracy;

umiejętność pracy w zespole;

umiejętność analitycznego myślenia i umiejętność posługiwania się różnego typu wytycznymi programowymi;

doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi będzie dodatkowym atutem;

doświadczenie w pracy w projektach będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat