Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- pomoc w prowadzeniu realizacji obiektowych,
- pomoc w opracowywaniu rozwiązań konstrukcyjnych,
- wykonywanie dokumentacji warsztatowej,
- opracowywanie zestawień materiałowych dla terminowej realizacji inwestycji,
- monitorowanie terminów wykonywania zleconych prac na warsztacie.

Wymagania

Wymagania - warunki konieczne:
- wykształcenie wyższe techniczne (ewentualnie ostatni rok studiów).
- dobra umiejętność posługiwania się programem AutoCAD,
- dobra umiejętność posługiwania się aplikacjami pakietu Office (m.in. Excel, Word),
- prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:
- umiejętność posługiwania się programami specjalistycznymi do konstrukcji okien, drzwi i fasad, np. MB-CAD.
- doświadczenie z praktyk na budowie lub pracy w biurze projektowym.
- znajomość metod obróbki skrawaniem (z wykorzystaniem technologii CNC)

Wymagania - profil osobowościowy:
- zaangażowanie i sumienność,
- dobra organizacja pracy,
- samodyscyplina,
- dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

UNIMA Plus posiada bogate doświadczenie na rynku klap dymowych i świetli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Praca na produkcji