Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Asystent ds. produkcji

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:

 Aktywne wspieranie managera produkcji;

 Nadzór nad funkcjonowaniem linii produkcyjnej;

 Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych oraz stosowania norm jakościowych;

 Sporządzanie raportów.

Wymagania:

 Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem pracowników produkcyjnych;

 Umiejętność kierowania zespołem pracowników i efektywnego planowania jego pracy;

 Mile widziana znajomość budowy maszyn produkcyjnych (pras tnących i drukujących);

 Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym – warunek konieczny;

 Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);

 Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);

 Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);

 Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

 Dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

 Pracę w międzynarodowym środowisku;

 Możliwość rozwoju zawodowego;

 Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia).

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji