Asystent ds. procesów e-commerce

Marketing Investment Group S.A.

31-871 Kraków, małopolskie

Jesteśmy polską Firmą o zasięgu międzynarodowym. Od ponad 25 lat z sukcesem działamy w branży odzieżowo-obuwniczej. Jesteśmy właścicielem takich marek jak: Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis i up8. Siecią ponad 200 sklepów docieramy do klientów w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji i na Litwie, tworząc miejsca pracy dla ponad 1,5 tys. osób.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: 31-871 Kraków

Twoje zadania:

• Wsparcie monitoringu procesów e-commerce

• Obsługa zgłoszeń helpdesk Salonów Stacjonarnych w zakresie procesów EC

• Monitoring terminowości realizacji zamówień e-sklepu

• Przygotowywanie raportów, analiza, wykresów, prezentacji w programie excel i power point.

• Uczestnictwo w projektach

• Obsługa jednostek wewnątrz Spółki w zakresie procesów e-commerce

• Proponowanie modyfikacji procesów e-commerce w celu ich optymalizacji

• Dobrze znasz pakiet MS Office - szczególnie Excel i Power Point

• Jesteś komunikatywny i lubisz pracę w zespole

• Odpowiedzialność i samodzielność to cechy, które Cię odznaczają

• Dobrze organizujesz pracę własną

• Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach e-commerce

• Stałą pracę w branży modowej oraz zniżki na nasze produkty

• Rozwój zawodowy w stabilnej firmie

• Pracę w profesjonalnym zespole

Marketing Investment Group S.A. Marketing Investment Group S.A. Marketing Investment Group S.A.