asystent ds. PR i koordynator wolontariatu

Fundacja Brat Słońce

31-539 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Fundacji Brat Słońce ogłasza nabór na stanowisko pracy:

1. Nazwa i adres jednostki: Fundacja Brat Słońce, ul. Hetmana Żółkiewskiego 14,
31-539 Kraków

2. Określenie stanowiska: asystent ds. PR i koordynator wolontariatu - pełny wymiar czasu pracy

3. Rodzaj umowy: umowa o pracę.

4. Miejsce pracy: praca w siedzibie Fundacji oraz w terenie (koordynowanie akcjami w terenie).

5. Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku: asystent ds. PR i koordynator wolontariatu
a. budowanie pozytywnego wizerunku Fundacji;
b. opracowywanie i realizowanie kampanii informacyjnych Fundacji;
c. redagowanie artykułów, wywiadów o oraz informacji z bieżącej działalności Fundacji;;
d. przygotowywanie projektów graficznych m.in. folderów, plakatów, ulotek oraz materiałów promocyjnych ( w tym przygotowanie plików do druku);
e. przygotowywanie wraz z obróbką cyfrową materiałów fotograficznych i filmowych z bieżącej działalności Fundacji;
f. prowadzenie strony internetowej i profili społecznościowych Fundacji;
g. współpraca z wolontariatem i koordynacja działań wolontariuszy:
a. prowadzenie naboru i spotkań wolontariuszy;
b. opracowywanie harmonogramów pracy;
c. wdrożenie i przygotowanie wolontariuszy do pracy;
d. nadzorowanie pracy wolontariuszy i dbanie o ich rozwój;
h. współorganizacja pracy biura;
i. budowanie oraz zarządzanie bazami danych;
j. wykonywanie innych poleceń zleconych przez Pracodawcę.

Wymagania

1. Wymagania niezbędne:
a. Wykształcenie wyższe;
b. Staż pracy minimum 2 lata;
c. Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Open Office, Internet) i urządzeń biurowych;
d. Łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy (zarówno samodzielnej, jak i w zespole);

2. Pożądane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:
a. Wykształcenie wyższe na kierunku: zarządzanie, marketing, PR, kierunki społeczne lub inne o profilu zbliżonym do zakresu obowiązków;
b. Wiedza dotycząca funkcjonowania organizacji pozarządowych;
c. Doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych;
d. Znajomość rynku mediów itp.;
e. Doświadczenie w realizacji kampanii PR w organizacjach pozarządowych;
f. Fotografowanie lub filmowanie;
g. Praktyczna znajomość programów graficznych (np. CorelDraw, Inkscape, Gimp lub inne);
h. Podstawowa znajomość zaplecza CSS WordPress;
i. Doświadczenie w pracy koordynatora wolontariatu lub w pracy wolontariusza;
j. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Fundacja Brat Słońce została powołana aby wspierać inicjatywy franciszka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat