Asystent ds. Planowania Produkcji

Allcomp Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Allcomp Polska Sp. z o.o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na Świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. Ponadto jesteśmy również Dystrybutorem oprogramowania Optitex w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby pełnej pomysłów i zapału do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  •  pomoc w przygotowywaniu harmonogramu produkcji,
  •  analiza planów produkcyjnych,
  •  sporządzanie raportów,
  •  drukowanie zleceń produkcyjnych,
  •  nadzór i analiza wyznaczonych wskaźników,
  •  praca w programie Plan-de-CAMpagne,
  •  wparcie Planisty Produkcji oraz Managera Działu w bieżącej pracy.

Wymagania:

  •  analityczne myślenie i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji,
  •  bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  •  zaangażowanie i gotowość do nauki,
  •  umiejętność pracy pod presją czasu,
  •  mile widziane doświadczenie w pracy z programem typu ERP.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz młodym zespole pracowników. Zapewniamy duże możliwości rozwoju w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dbamy o dobre warunki pracy dlatego po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.