Opis stanowiska pracy

Polinova Polska producent i eksporter mebli tapicerowanych charakteryzujących się wysoką jakością, dużą wygodą i funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem
poszukuje do zakładu w Wągrowcu pracownika na stanowisko:

Asystent ds. personalnych (½ etatu)

ROLA I ZADANIA ASYSTENTA DS. PERSONALNYCH
Asystent ds. personalnych wspomaga HR Menedżera w zakresie kształtowania polityki personalnej.
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie w realizacji zleceń szkoleniowych i rekrutacyjnych oraz działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy.
Ponadto Asystent ds. personalnych będzie odpowiedzialny za zbieranie danych potrzebnych do przygotowywania raportów kadrowych oraz tworzenie dokumentacji związanej z projektami prowadzonymi w obszarze HR (np. z zakresu ochrony danych osobowych, komunikacji, rekrutacji)

JEŻELI:

 Lubisz kontakt z ludźmi
 Posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
 Potrafisz obsłużyć komputer oraz znasz pakiet MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
 potrafisz porozumieć się w języku angielskim lub niemieckim
 Cechuje Cię sumienność, samodyscyplina oraz chęć do nauki
 Lubisz uczyć się nowych rzeczy i szukasz coraz lepszych rozwiązań

WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 Pracę w wymiarze ½ etatu z możliwością elastycznego dostosowania godzin
 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Udział w ciekawych projektach
 Możliwość rozwoju w obszarze zarządzania zasobami ludzkim => docelowo w pełnym wymiarze godzinowym na stanowisku specjalisty HR.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV+ list motywacyjny)
Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Wygodny mebel w nowoczesnej stylistyce, wykonany przez mistrzów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja