Asystent ds. ochorny środowiska (Inżynier)

Perfeko

Bukowiec, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma PERFEKO poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta ds. ochrony środowiska.

Osoba zatrudniona będzie:

 odpowiedzialna za prowadzenie ewidencji i przygotowywanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska dla stałych klientów firmy;

 brała udział w opracowaniach dokumentacji do uzyskiwania dla naszych klientów decyzji z zakresu ochrony środowiska, takich jak: pozwolenia na emisję zanieczyszczeń do powietrza, pozwoleń/zezwoleń z zakresu gospodarki odpadami, pozwoleń wodno-prawnych, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach;

 uzgadniała z właściwymi urzędami dokumentację w toku wydawania wspomnianych w punkcie powyżej decyzji;

 wykonywała obliczenia rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń i emisji hałasu z użyciem specjalistycznego oprogramowania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 Wykształcenia wyższego zdobytego na uczelni technicznej, preferowane kierunki związane z inżynierią środowiska, inżynierią procesową oraz chemią;

 Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków;

 Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;

 Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office (w tym w zakresie programu Excel);

 Chęci rozwoju i intensywnej nauki;

 Prawa jazdy kat. B;

 Miejsce zamieszkania Łódź i okolice;

Dodatkowym atutem będzie:

 Doświadczenie w branży (tym staże);

 Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska lub/i k.p.a.;

 Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz sprawne posługiwanie się mapami i projektami budowlanymi.

Prezentacja firmy

PERFEKO jest istniejącą od 2004 roku firmą specjalizującą się w o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo