Asystent ds. Obsługi Technicznej i Przetwarzania Danych

Zdrovit

Warszawa, mazowieckie

Zdrovit
Firma Natur Produkt Zdrovit, producent suplementów diety i OTC, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie systemu wspierającego pracę działu handlowego.
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne.
  • Weryfikacja poprawności oraz zapewnienie zgodności danych w różnych bazach.
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (studenci mile widziani, preferowane kierunki techniczne lub ścisłe)
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze nowych technologii i ich zastosowania w biznesie.
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel (ewentualnie chęć poszerzenia wiedzy w tym zakresie).
  • Duża skrupulatność i dokładność w pracy z liczbami, bazami danych.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze w prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej.
  • Wsparcie merytoryczne podczas wprowadzania do obowiązków.
  • Udział w ciekawych, rozwojowych szkoleniach.
Zainteresowanych prosimy o przysłanie życiorysu wraz ze zdjęciem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.