Asystent ds. Obsługi Klienta

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1112682

Opis stanowiska:
  • Obsługa zamówień oraz zapytań zgłaszanych przez klientów
  • Koordynowanie obiegu i archiwizacja dokumentów
  • Wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących oraz not korygujących
  • Obsługa poczty oraz przesyłek kurierskich

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywność, otwartość i chęć pracy w młodym zespole

Oferujemy:
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczeń
  • Benefity pozapłacowe (Multisport, Medicover, Bony żywieniowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland