Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiednio wykwalifikowanych osób, które swoim zaangażowaniem wniosą wkład w rozwój działań marketingowych firmy.

Zostań członkiem zespołu międzynarodowej firmy, w naszym biurze w Warszawie, na stanowisku:

Asystent ds. Marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • praca nad tłumaczeniami tekstów marketingowych, wraz z tłumaczami z innych krajów
  • nadzorowanie systemu marketingowego, współpraca z działem graficznym i tłumaczeniowym nad przygotowaniem newslettera/artykułów branżowych (konieczna znajomość języka angielskiego)
  • promowanie marki na eventach branżowych, targach dystrybucyjnych
  • wspieranie działań sprzedażowych, obsługa klienta

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (język angielski umożliwiający codzienną komunikację z resztą zespołu)
  • znajomość instrumentów oraz akcesoriów gitarowych
  • dokładność i punktualność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia kilkumiesięcznego szkolenia za granicą
  • ponadstandardowy czas pracy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • po zakończonym szkoleniu praca w komfortowym biurze w Warszawie

Przyjmujemy CV w języku angielskim lub niemieckim

Prezentacja firmy

Firma Warwick jest producentem i dystrybutorem instrumentów oraz sprzętu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne