Asystent ds. Księgowości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Średnie lub wyższe wykształcenie o kierunku finanse i rachunkowość
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel,
  • Rzetelność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność, śmiałość w relacjach i asertywność,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ale nie jest konieczne

Zadania:

  • Rozliczanie raportów kasowych, w tym utargi sklepów i wszelkie rodzaje płatności,
  • Bieżąca współpraca z kadrą menedżerską sklepów, działem Zakupów oraz ewentualnie z zewnętrznymi dostawcami,
  • Wsparcie działu w codziennych zadaniach administracyjnych.

Oferta:

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa