asystent ds. księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce. Wspieramy firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Nasza praca to codzienne kontakty z ludźmi. Każdego dnia odbywamy dziesiątki rozmów telefonicznych oraz spotkań z naszymi Klientami i Kandydatami szukającymi zatrudnienia, mając realny wpływ na ich sukces na rynku pracy. Nasi konsultanci każdego dnia zdobywają unikalną, ekspercką wiedzę z obszarów sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych.

Jako lider na rynku usług HR nieustanie się rozwijamy! Aktualnie do Centrali firmy Randstad poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze księgowości na stanowisku:

Nr ref.: 26411
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wsparcie działu księgowości w bieżących działaniach
  • czynności związane z obiegiem dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
  • skanowanie dokumentów
  • obsługa korespondencji wewnętrznej (otrzymywanie akceptacji i monitorowanie statusu)

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • skrupulatność i dokładność w działaniu
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • komunikatywny poziom języka angielskiego
  • dyspozycyjność 40h/tydzień

Oferta:
  • możliwość rozwoju w strukturach korporacyjnych
  • naukę od profesjonalistów w branży
  • zatrudnienie na 6 miesięcy w oparciu o umowę tymczasową (z realną możliwością długotrwałej współpracy)