Asystent ds.księgowości

Biuro Rachunkowe 5PIT

KÓRNIK, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

•wykonywanie prac biurowych
•wprowadzania danych do systemu kadrowo-płacowego
•wprowadzanie dokumentów księgowych
• kontrola i nadzór nad procedurami księgowo - finansowymi

Wymagania

-wykształcenie wyższe - preferowana specjalizacja w zakresie rachunkowość
-minimum roczny staż pracy w księgowości
-dobrze widziana znajomość programów Optima, Symfonia oraz Płatnika
-obowiązkowość i skrupulatność
-umiejętność biegłej obsługi programów pakietu MS Office
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista

Prezentacja firmy

BIURO RACHUNKOWE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa