Marketing Investment Group S.A.
Jesteśmy polską Firmą o zasięgu międzynarodowym. Od ponad 25 lat z sukcesem działamy w branży odzieżowo-obuwniczej. Jesteśmy właścicielem takich marek jak: Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis i up8. Siecią ponad 200 sklepów docieramy do klientów w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji i na Litwie, tworząc miejsca pracy dla ponad 1,5 tys. osób.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Asystent ds. księgowości

Miejsce pracy: 31-871 Kraków

Zadania:
- Ewidencja wyciągów bankowych, kosztów krajowych i zagranicznych
- Działania w obszarze księgi głównej
- Współpraca z zagranicznymi biurami rachunkowymi obsługującymi zagraniczne spółki Grupy MIG
- Ewidencjonowanie faktur kosztowych i zakupowych

- Skończyłeś technikum o profilu ekonomicznym/księgowym etc.
- Interesuje Cię rozwijanie się w dziale księgowym - nie wymagamy od Ciebie doświadczenia
- Znasz bardzo dobrze pakiet Office - w szczególności Excel, gdyż to będzie Twoje podstawowe narzędzie pracy. Jeśli znasz jakieś programy księgowe - jest to na plus
- Komunikatywnie znasz język angielski - będziesz miał kontakt z biurami rachunkowymi z zagranicy dlatego też jest to warunek konieczny
- Jesteś skrupulatny i systematyczny

Oferujemy:
- Pracę w branży modowej
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju w dziedzinie księgowości
- Umowę o pracę
- Super atmosferę i pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
- Szkolenia e-learningowe
- Zniżki na nasze produkty
- Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System
- Imprezy pracownicze

Marketing Investment Group S.A. Marketing Investment Group S.A. Marketing Investment Group S.A.