Asystent ds. Księgowości z j. niemieckim

Kion Business Services Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę innogy i grupy RWE, głównie za księgowość oraz finanse.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur kosztowych (tzw. PO – z zamówieniem) do systemu SAP
  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz korespondencji z dostawcami w j.niemieckim
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie
  • Inne ogólne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych (Excel, Outlook)
  • Znajomość systemu SAP oraz wiedza z podstaw rachunkowości będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna),ubezpieczenie grupowe, (możliwość wyboru benefitów i inne)
  • Ciekawy pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji, pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.