Asystent ds. Księgowości z j. Angielskim lub Niemieckim

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Jedna z międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze oraz audytu, poszukuje kandydatów na stanowisko tymczasowe:

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Z J.ANGIELSKIM LUB J.NIEMIECKIM

NR.REF. DZ/EZ/01/2014

Obowiązki:
• wyjaśnianie zapytań związanych z terminowością płatności,
• proponowanie zmian w procedurach operacyjnych związanych z płatnością zobowiązań,
• zapewnienie wydajności oraz jakości procesów biznesowych,
• realizacja zadań według wewnętrznych jak i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz wymagań ustawowych,
• pomoc w dziale księgowości,

Oferujemy
• pracę w młodym, dynamicznych zespole,
• umowę zlecenie na okres 6 miesięcy,
• pracę od pon. do pt. na pełen etat,
• możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie,
• możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,

Wymagania:
• wykształcenie ekonomiczne, mile widziani studenci oraz absolwenci z ugruntowaną wiedzą akademicką, którą chcieliby wykorzystać przy realizacji ciekawych projektów,
• bardzo dobra znajomość j. ANGIELSKIEGO B2 LUB NIEMIECKIEGO B2, mile widziane obydwa języki.
• mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy lub na stażu w biurze rachunkowym,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie,
• znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),
• komunikatywność oraz umiejętności analityczne,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.