Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niezależną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie obsługi rachunkowej przedsiębiorstw. Naszymi klientami w przeważającej większości są małe i średnie podmioty z udziałem kapitału zagranicznego.

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby w celu odbycia stażu na stanowisku asystent ds. księgowości.

Zakres obowiązków:
• Segregowanie dokumentów księgowych
• Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
• Pomoc w realizacji zadań bieżących personelu księgowego
• Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa

Wymagania

Kandydat powinien spełniać wymagania dotyczące odbywania stażu za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Ponadto od kandydata wymagamy:
• Wykształcenie kierunkowe minimum średnie;
• Znajomość przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków;
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z klientami;
• Zdolności analityczne;
• Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office
• Odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność, umiejętność organizacji pracy
• Pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań ukierunkowane na wysoką jakość obsługi klienta

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
9 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse