Asystent ds. księgowo–administracyjnych z jęz. angielskim

Goldman Recruitment.

Kraków, małopolskie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z obszaru SSC, poszukujemy kandydatów do tworzącego się procesu księgowego na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref.: 16088

Opis stanowiska:
• przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie faktur i wyciągów bankowych,
• koordynacja obiegu dokumentów, archiwizowanie umów,
• przygotowywanie raportów finansowych,
• dekretowanie faktur,
• uzgadnianie sald z kontrahentami,
• współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz niemieckojęzycznym Klientem.

Wymagania:
• biegła znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w księgowości, administracji lub obsłudze sekretariatu,
• wykształcenie wyższe na kierunkach: Księgowość/Ekonomia lub Administracja mile widziane,
• znajomość systemów finansowo-księgowych (np. SAP, symfonia, CDN optima) lub języka SQL będzie dodatkowym atutem,
• chęć rozwoju i poszerzenia swojej wiedzy,
• skrupulatność i dobra organizacja czasu pracy.

Oferta obejmuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
• możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
• pracę w komfortowym biurze.