Junior HR Administrator (3-4 m-ce)

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży medycznej o ponad 100-letniej tradycji, będąca liderem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, w swoim portfolio mająca wysokiej jakości produkty dla różnych dziedzin stomatologii. Aktualnie poszukujemy Junior HR Administratora.

Zakres obowiązków:

  •   Nadzór nad prawidłowością naliczania listy płac w regionie CEE,
  •   Wsparcie HR Leadera w obowiązkach administracyjnych działu HR,
  •   Zarządzanie dokumentacją HR,
  •   Przygotowywanie kontraktów wg wzoru,
  •   Zakładanie teczek osobowych,
  •   Uzupełnianie danych w systemie.

Wymagania:

  •   Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •   Doświadczenie przy weryfikacji listy płac,
  •   Biegła znajomość języka angielskiego - poziom C1 (warunek konieczny),
  •   Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne,
  •   Dbałość o szczegóły,
  •   Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym.

Oferujemy:

  •   Zatrudnienie na okres ok. 3 - 4 miesięcy z szansą na przedłużenie
  •   Umowę o pracę na pełen etat,
  •   Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For