Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie dokumentacji importowej,

• Analiza ofert handlowych,

• Współpraca z kontrahentami,

• Konstrukcja metek towarowych.

Wymagania

• Praktyczna znajomość programu Corel Draw,

• Znajomość pakietu Microsoft Office,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Atrakcyjne warunki współpracy,

• Przyjazną atmosferę w pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie