Asystent ds. finansowych w dziale egzaminów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zbieranie informacji dotyczących egzaminów (liczba kandydatów i egzaminów)
  • księgowanie przychodów,
  • wystawianie i sprawdzanie faktur oraz faktur korygujących za usługi związane z przeprowadzaniem egzaminów,
  • weryfikacja i wykonywanie płatności dla zespołów egzaminacyjnych,
  • weryfikacja i dokonywanie zwrotów za egzaminy,
  • weryfikacja i wykonywanie umów oraz płatności dla personelu,
  • weryfikacja i wykonywanie umów oraz płatności za wynajęte sale,
  • weryfikacja i wykonywanie płatności za pozostałe koszty związane z przeprowadzaniem egzaminów,
  • dokonywanie korekt księgowania wpływów i wydatków,
  • wsparcie dyrektora finansowego w bieżących czynnościach,
  • obsługa strony internetowej dotyczącej egzaminów (m.in. dodawanie plików).

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i dbałość w wykonywanej pracy,
  • znajomość pakietu MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, aczkolwiek będzie atutem kandydata.

Oferujemy:

  • 3-miesięczną umowę, z możliwością przedłużenia do okresu 1 roku (włączając okres próbny),
  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco,
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin - 30 h tygodniowo,
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów - dopłaty do karty sportowej i pakietu medycznego.

Numer referencyjny: MS/16/02/2018/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.