Opis stanowiska pracy

Carbon Solutions Poland LTD z siedzibą we Wrocławiu poszukuje Specjalisty ds. finansów z doświadczeniem w pracy w środowisku międzynarodowym.

Carbon Solutions Global pełni innowacyjną i wiodącą rolę w rozwoju świadomości ekologicznej na terenie Polski. Oferujemy unikalne rozwiązania i inicjatywy, które przyczyniają się do ochrony środowiska i osiągnięcia zrównoważonego rozwoju na całym świecie, w każdym sektorze gospodarki. Posiadamy wyjątkową na skalę krajową ofertę produktową skierowaną do inwestorów, firm, rolników, korporacji. Jesteśmy obecni m. in. na rynkach: angielskim, węgierskim, czeskim, słowackim, tureckim, chińskim oraz polskim.

Asystent ds. finansów

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • pośredniczenie między biurem a księgowością zewnętrzną w zakresie prowadzenia bieżących spraw firmy,
  • współpraca z oddziałami zagranicznymi w zakresie księgowo- administracyjnym,
  • konsultacje z kancelarią podatkową obsługującą spółkę,
  • zadania administracyjne z zakresu kadr i obiegu dokumentów księgowych,
  • pozostałe zadania niezbędne do przepisowego prowadzenia rozrachunków firmy.

Wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowym, finansowym lub biurze księgowym, najlepiej w styczności z prowadzeniem pełnej księgowości niewielkiej firmy (niezbędne),
  • b. dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • możliwość rozpoczęcia pracy najpóźniej z końcem września.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • szerokie perspektywy rozwoju,
  • możliwość pracy w międzynarodowej organizacji,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę, w środowisku doceniającym inicjatywę i zaangażowanie,
  • biuro firmy w centrum Wrocławia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).”

Prezentacja firmy

Carbon Solutions Poland oferuje unikalne rozwiązania i inicjatywy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja / Sekretariat