Asystent ds. eksportu z językiem francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Numer ref. ADE/076/NKA

Zadania:

  • Bezpośrednie wsparcie funkcjonowania działu sprzedaży
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Przygotowywanie ofert i innych dokumentów związanych z procesem sprzedażowym
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Dbanie o terminowość realizowanych zleceń
  • Kontakt z obecnymi partnerami biznesowymi firmy

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 3500 zł brutto + premie
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz francuskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials