Asystent ds. dotacji (Praktyki/Staż)

IQon Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Pozyskiwanie informacji o nowych naborach,
- Poszukiwanie programów spójnych ze strategią i kierunkami działania klientów,
- Analiza możliwości finansowania projektów z funduszy zewnętrznych,
- Pomoc w przygotowaniu i składaniu dokumentów do projektów pod kątem zewnętrznych źródeł finansowania: wnioski aplikacyjne, biznes plany, studia wykonalności, załączniki do dokumentacji,
- Pomoc w przygotowaniu i składaniu wniosków o płatność.

Wymagania

- Wiedza na temat źródeł finansowania inwestycji (dodatkowy atut),
- Mile widziane ukończone szkolenia lub kursy w zakresie funduszy europejskich,
- Mile widziane doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy europejskich,
- Podstawy rachunkowości,
- Podstawy analityki finansowej,

Dodatkowe:
- Mile widziana umiejętność pisania biznes planów,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
- Samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dyspozycyjność,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- Wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Marka obecna na rynku od 2006 roku na rynku doradztwa w zakresie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting