asystent ds. bezpieczeństwa produktu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Wrocławia ( Psie Pole), poszukujemy kandydatów / kandydatki:

Nr ref.: 24211
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • gromadzenie danych o surowcach produkcyjnych
  • wprowadzanie danych do baz korporacyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe chemiczne bądź pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (gł. Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)