Asystent ds. administracyjnych

ASB Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ASB Poland Sp. z o.o. ASB Poland Sp. z o.o.
ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Region:

Zadania:

  • Obsługa korespondencji,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i zapewnianie właściwego przepływu informacji,
  • Kopiowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • Przygotowanie umów do podpisu przez Zarząd (drukowanie, dbanie o formatowanie)
  • Składanie dokumentów w urzędach, kancelariach,
  • Bieżące prace administracyjne.

Wymagania:

  • Student/studentka 2–3 roku prawa, administracji lub kierunków pokrewnych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie),
  • Pracę w centrum Warszawy (biurowiec w Złotych Tarasach),
  • Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.