Asystent ds. administracyjnych

Select Training Solutions s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Select Training Solutions - o nas

Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami językowymi, szkoleniami z umiejętności miękkich w językach obcych oraz szeroko rozumianymi usługami lingwistycznymi. Firma ma swoją główną siedzibę w Krakowie ale działa na terenie całego kraju obsługując klientów we wszystkich większych miastach Polski, głównie z sektora Shared Services, ITO i BPO. Specjalizujemy się w szkoleniach językowych i komunikacyjnych i pracujemy z największymi firmami o międzynarodowym zasięgu.

Aktualnie poszukujemy Asystenta ds. administracyjnych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Organizacja kursów językowych i ich administracyjna obsługa
  • Opieka nad realizowanymi weryfikacjami językowymi
  • Dbanie o płynny przepływ informacji i właściwy obieg dokumentów
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Kontakt z klientem – telefoniczny, mailowy, bezpośredni
  • Rekrutacja lektorów do nowych projektów szkoleń językowych
  • Praca z wykorzystaniem wewnętrznych baz danych
  • Wykonywanie zestawień, podsumowań, raportów
  • Wyszukiwanie informacji online

  • posiadasz co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym
  • sprawnie organizujesz swoją pracę
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (szczególnie Excel, Word, Power Point)
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, dokładność i skrupulatność
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1 lub wyższym
  • szybkie tempo pracy i różnorodność zadań działa na Ciebie motywująco
  • uważasz się za osobę solidną i odpowiedzialną, na której można polegać

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze administracji
  • możliwość dalszego rozwoju umiejętności językowych
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • przyjazne miejsce pracy i dużą ilość dobrej kawy :)

Jeśli jesteś zainteresowany/ -a, prześlij swoje CV na adres: careers@select-solutionspl

Z dopiskiem „Asystent ds. administracyjnych” lub aplikuj poprzez portal infopraca.pl

Czekamy na Ciebie :)

Prezentacja firmy

Firma SELECT Training Solutions od lat realizuje efektywne szkolenia jęz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa