ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH

Luqam Sp. z o.o. sp.k.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH (GDAŃSK)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy studenta/tki na stanowisko ASYSTENTA DS. ADMINISTRACYJNYCH.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i aktualizowanie harmonogramu szkoleń studenckich
  • Pozyskiwanie uczestników na szkolenia studenckie
  • Dystrybucja materiałów promocyjnych wśród studentów
  • Administracja procesu realizacji szkoleń studenckich, w tym: przygotowywanie materiałów szkoleniowych, sali szkoleniowej, komunikacja z uczestnikami szkoleń, trenerami i dostawcami zewnętrznymi
  • Współpraca z działem marketingu pod kątem przygotowania i realizacji działań promocyjnych szkoleń studenckich
  • Prace biurowo- administracyjne

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach współpracy
  • Bezpłatny udział w szkoleniach studenckich
  • Czas pracy: ok. 50 h miesięcznie (kwiecień-czerwiec, październik- czerwiec)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej
  • Ciekawą pracę oraz przyjazną atmosferę

Wymagania:

  • 3 lub 4 rok studiów
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością/ bezpieczeństwem żywności/ Lean Management
  • Znajomość środowiska studenckiego (koła naukowe, organizacje studenckie)
  • Samodzielność
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, otwartość
  • Silna motywacja do pracy
  • Dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie do 15.04.2016 listu motywacyjnego i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prezentacja firmy

LUQAM<br/>Jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w ofero... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż