Asystent ds. administracyjnych z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania :

  • Bieżące wsparcie francusko-języcznych managerów w codziennej pracy
  • Dbanie o kalendarz oraz agendę spotkań
  • Organizacja zagranicznych podróży służbowych oraz ich rozliczanie
  • Wsparcie administracyjne (tj. przygotowywanie umów, dokumentacji)
  • Przygotowywanie prezentacji i niezbędnych informacji na spotkania
  • Bycie wsparciem w codziennych zadaniach

Wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego oraz francuskiego w stopniu biegłym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/ administracyjnej
  • Chęć do pracy na stanowisku asystenckim
  • Dostępność do pracy na pełen etat
  • Komunikatywność i otwartość

Oferujemy :

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz 13. Pensję w roku
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Przyjazne środowisko pracy w centrum Warszawy
  • Pakiet benefitów : karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa
  • Soki i owoce w biurze
  • Możliwość pracy z domu kilka razy w miesiącu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w j. angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials