Asystent ds. Administracyjnych/ Recepcjonista

JOBME S.A.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca organizacja biura i jego pracy - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; składanie zamówień na podstawowe artykuły biurowe etc.,
  • Umawianie i organizowanie spotkań w firmie oraz prowadzenie korespondencji administracyjnej,
  • Koordynacja pracy zewnętrznych dostawców firmy,
  • Współpraca z ośrodkami medycznymi.

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie średnie preferowane wyższe,
  • Mile widziane min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B1/B2),
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi MS Office (Excel, Word, PowerPoint) oraz Outlook,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności efektywnego zarządzania czasem,
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywność,
  • Rozwiniętych kompetencji interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i dynamicznej firmie,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Atrakcyjną lokalizację,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat