Asystent ds. Administracji

Sii Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zatrudniając ponad 2000 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Gdańsk
Zadania
• Rozliczanie czasu pracy pracowników
• Zarządzanie zamówieniami
• Wystawianie faktur sprzedaży
• Rozliczanie kosztowe projektów, budżetów, zamówień
• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, przebiegiem zatrudnienia, rozliczaniem pracowników
• Organizacja oraz rozliczanie delegacji służbowych
• Współpraca z centralą firmy i dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów
Pożądany profil
• Doświadczenie zawodowe w obszarze administracji, kadr, finansów i/lub księgowości jest mile widziane
• Wykształcenie wyższe lub student w kierunku Ekonomia, Finanse i Bankowość lub pokrewne
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność, otwartość, miłe usposobienie, dynamizm w działaniu
• Mile widziana umiejętność przygotowywania faktur i znajomość zagadnień
z obszaru księgowości i finansów
• Wysoka kultura osobista, dokładność i systematyczność
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
• Możliwość zdobywania doświadczenia w wiodącej firmie konsultingowej
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilność zatrudnienia
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Doskonałą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-gdansk@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie