Asystent ds. administracji i IT w kancelarii prawnej

Mataczyński Dybiński Krzemień Adwokaci Sp. k.

Warszawa, 00-872, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się kancelaria Mataczyński Dybiński Krzemień Adwokaci Sp.k. poszukuje aktywnej i zachowujące najwyższe standardy obsługi klientów osoby, zainteresowanej podjęciem pracy jako asystent ds. administracji.

Opis stanowiska:

· bieżąca obsługa sekretariatu,

· zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,

· organizacja i obsługa spotkań,

· prowadzenie kalendarza,

· koordynacja zakupów artykułów biurowych,

· wsparcie administracyjne prawników Kancelarii.

· wdrażanie i obsługa rozwiązań administracyjno-informatycznych w ramach Kancelarii

· rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych oraz drobnych usterek sprzętowych

Oferujemy:

· pracę w prestiżowej kancelarii prawnej o ustabilizowanej pozycji na rynku,

· nowoczesne i przyjazne środowisko pracy oraz inspirujący zespół.

· możliwość rozwoju osobistego

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki prawnicze bądź informatyczne)

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem),

• zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

• ponadprzeciętna organizacja pracy,

• samodzielność i komunikatywność,

• rozwinięte umiejętności informatyczne z obsługą programów graficznych

• zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint),

• komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

• nienaganna prezencja.

Prezentacja firmy

Kancelaria Mataczyński Dybiński Krzemień adwokaci sp.k. powstała w 2012 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura