Opis stanowiska pracy

Kancelaria Doradcy Podatkowego i Radcy Prawnego zatrudni osobę posiadającą wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne na stanowisku Asystenta Doradcy Podatkowego.

Do zakresu obowiązków będzie należało prowadzenie postępowań podatkowych oraz kontrolnych w imieniu klientów pod nadzorem doradcy podatkowego oraz innych niezbędnych zadań przyuczających do wykonywania zawodu doradcy podatkowego.

Proponowane wynagrodzenie po okresie próbnym w zależności od wypracowanego budżetu wynosić będzie od 3000 do 6000zł netto.

Zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę poprzez przesłania CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradcy Podatkowego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Prawo / Prokuratura