Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Doradcy Finansowego odpowiedzialna będzie za:
- umawianie spotkań z potencjalnymi klientami
- przedstawianie oferty
- realizacja strategii firmy w zakresie pozyskania nowych klientów
- przestrzeganie najwyższych standardów obsługi Klienta
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy Ci:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wykonanie planu 100% = wynagrodzenie 3000zł + premia
- elastyczny wymiar pracy i dużą swobodę w działaniu
- pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych przygotowujące do pracy
- pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
- bazy klientów

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klienta
- Wytrwałość w realizowaniu postawionych celów sprzedażowych
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Samodzielność i zdyscyplinowanie
- Wykształcenie minimum średnie

Prezentacja firmy

Telefoniczne pozyskiwanie Klientów. Sprzedaż kredytów gotówkowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość